detektivnoe-agenstvo-sherlok-holms.kiev.ua
+38 068 189 68 68
sherlok.holms.kiev@gmail.com

Збір і аналіз доказів

Сам важливий момент для успішного завершення заходу допомоги Вам і починати збір доказів потрібно якомога раніше і робити це потрібно швидко, чітко і професійно.

Детективне агентство Шерлок Холмс розробило схему роботи зі збору доказової бази і порядок збору доказів залежить від категорії справи.

- Збір і аналіз доказів для суду

- Збір доказової бази в кримінальному процесі з боку обвинуваченого

- Збір доказової бази в кримінальному процесі з боку потерпілого

- Збір доказової бази в кримінальному процесі з боку свідка

- Збір доказової бази в цивільному процесі

- Збір доказової бази в кримінальному процесі

- Збір доказової бази в адміністративному процесі

- Збір доказової бази в господарському процесі

- Збір доказової бази для відкриття кримінального провадження

- Збір доказової бази для закриття кримінального провадження

- Збір доказової бази для подачі позову в суд

- Збір доказової бази по поверненню боргу, якщо немає розписки

- Збір доказової бази по майну боржника

- Збір доказової бази для перегляду рішення суду за нововиявленими обставинами

- Збір доказової бази для виконання рішення суду судовими приставами

- Збір доказової бази перед проведенням операції купівлі-продажу

- Збір доказової бази для проведення експертиз

І це не повний перелік, все залежить від проблеми питання і намічених, шляхом дозволу, вони можуть коригуватися по ходу розвитку подій і збору інформації.

Як відбувається збір доказів детективами

Як відбувається збір доказів детективами детективного агентства Шерлок Холмс насправді? Це секрет! Але про дещо Вам розповімо, щоб Ви переконалися, що все професійно. На жаль, закон про детективну діяльність ще до кінця не відрегульований, тому детективне агентство Шерлок Холмс використовує законні і доступні способи збору доказів. Все залежить від ситуації, але в основному це робиться так:

Якщо потрібна закрита інформація або доказ, ми звертаємося до суду з позовом не по розривається основної суті проблеми, а схожою, тільки для того щоб отримати докази в суді і встановити цей факт, потім заявляємо основний позов або відкриваємо кримінальне провадження з уже встановленим судом фактом або доказом. Щоб не говорили, але це найнадійніший варіант. Встановлений судом факт більше доказів не потребує. Ось ми його і використовуємо. Це працює безвідмовно в будь-якій справі !!!
Якщо інформація недоступна і може відкриватися тільки судом або слідчим в межах кримінального провадження - ми так і робимо. Робимо колишню заяву, відкриваємо кримінальне провадження в якому наш клієнт потерпілий. А потерпілий або його представник - наш адвокат може відповідно до кримінально-процесуального Кодексу України:
- Заявляти клопотання

- Заявляти про проведення експертиз

- Знайомитися з матеріалами кримінального провадження і робити копії

- Інші дії, але це нам зараз не потрібно

Відкриваємо кримінальне провадження, заявляємо клопотання слідчому зібрати потрібні нам докази, якщо він навіть не бажає, скарга в суд і суд змусить це зробити по-любе.Адвокат йде, знайомитися з матеріалами кримінального провадження, робить копії потрібних документів і все готово! Мета досягнута. Потрібні докази у нас є! Їх можна використовувати як в кримінальному процесі так і в суді.

Якщо інформація більш-менш доступна, робимо адвокатські запити і через п'ять робочих днів нам зобов'язані дати потрібну інформацію і будуть у нас докази. Тут все просто, швидко і доступно, не дорого, але на жаль не вся інформація доступна. Якщо цей варіант не проходить, використовуємо пункт 1 або пункт 2. Типу план «А» або план «Б», або обидва разом для надійності і щоб час не втрачати.
Якщо потрібна експертиза або ряд експертиз для збору доказів - можна використовувати пункт 1 ( «план А») або пункт 2 ( «план Б»), можна самому замовити, все залежить від обставин. Фінансова сторона теж дуже важлива. Найкраще використовувати пункт2 ( «план Б»), через відкриття кримінального провадження, тоді все експертизи для Вас безкоштовні, а це важливо, є дуже дорогі експертизи.
Якщо потрібні показання свідків - для зміцнення доказової бази - це теж можна і потрібно робити. Як це робиться, а все теж просто. Є хитрощі. Щоб свідки не змінили свої показання або щоб їх не перекупили, або щоб вони за гроші «не забули» потрібні Вам факти, ми робимо таким чином. Знову той же пункт 1 ( «план А») - допитуємо свідків у суді: відеозапис, протокол суду, потім це використовуємо (в суді свідки попереджаються про кримінальну відповідальність за дачу неправдивих свідчень або за відмову давати показання), тому дають, зазвичай, чіткі правильні, потрібний Вам свідчення, які потім змінити практично неможливо, що Вам і нам і потрібно. Або пункт 2 ( «план Б») допитуються свідки в якості свідків у кримінальній виробництву, потім ми робимо копії цих документів, беремо дозвіл у слідчого на використання цієї інформації і «справа в капелюсі», докази свідків є, які потім змінити або спростувати практично неможливо, використовуємо де треба.
Якщо потрібні як докази телефонні дзвінки, IP адреси, листування електронкою, смс, роздруківки руху грошей по рахунках, місце знаходження певної людини в певний час - все це можна і потрібно робити. Як це зробити швидко, доступно, не дорого і легально? Все просто! Той же пункт 1 ( «план А») і пункт 2 ( «план Б») через суд або в межах кримінального провадження істребуем ці докази, отримуємо їх легально і легально далі використовуємо за призначенням в межах основної справи, а не відволікаючого «маневру» для збору доказів. Повірте, це найкращий спосіб збору доказів. І пам'ятайте головне! Докази, отримані незаконним шляхом, до відома що не беруться ніколи і ніким, ні в якому процесі! Ви це не знали? А це так! Якщо Ваш друг мент зробить Вам якусь роздруківку, Ви з нею можете тільки в тюрму сходити посидіти, більше застосування цього не буде, це факт!
Збирайте докази легально, і буде Вам щастя!

Це далеко не всі моменти і аспекти зі збору доказів, все залежить від Вашої справи. Але, повірте, наш детектив або адвокат робить це професійно.

Докази можна і потрібно збирати, аналізувати, систематизувати, закріплювати і використовувати за призначенням. Якщо це все описати буде кілька томів друкування тексту і Вам набридне читати, воно Вам і не потрібно. Є детектив, адвокат. Вони знають і вміють це робити, але далеко не все. Будьте пильні при виборі детективного агентства, детектива - не всі в цьому добре розбираються або не хочуть по «ліні» або по «життя».

І пам'ятайте - від правильно зібраних доказів залежить доля вашого питання.

Правильна доказова база - 99% застави успішності Вашої справи ... 1% на везіння, удачу та інше !!! Бачили фільми не в одному варіанті про легендарного Шерлока Холмса? Є чому повчитися у легендарного детектива всіх часів і народів, хоча вигаданий сюжетний герой, але его дедуктивний метод збору доказів актуальне досі. Час і прогрес внесли свої корективи. З часів Шерлока Холмса пройшло час, з'явилися мобільні телефони, інтернет, навігатори, супутниковий зв'язок, відеоспостереження, збільшили обсяги і можливості збору інформації і доказів - роздруківка телефонних дзвінків, пошук по IP адресою, перегляд відео спостереження, експертизи ДНК стали доступні, експертизи звуку, голосу і т.д. Тому сучасним детективам, сучасним Шерлока Холмса є з чим працювати, головне не лінуватися і бити професіоналом, як це робив легендарний детектив Шерлок Холмс в свої роки.

закрить
Введіть Ваше ім'я:
Телефон:
E-mail:

Запитання адвокату