detektivnoe-agenstvo-sherlok-holms.kiev.ua
+38 068 189 68 68
sherlok.holms.kiev@gmail.com

Відкриття кримінального провадження та участь в розслідуванні

Якщо у Вас є кривдник і Ви читаєте цю сторінку - Ви потребуєте допомоги. Приватний детектив, адвокат, юрист об'єдналися в детективне агентство. Шерлок Холмс для надання детективних, юридичних, адвокатських послуг юридичним та фізичним особам, просто громадянам і організаціям незалежно від форми власності.

Детективне агентство розробило комплекс заходів і заходів юридичного характеру згідно напрямків потребують допомоги приватного детектива детективного агентства. Один із способів допомоги клієнту - відкриття кримінального провадження та участь в розслідуванні, збір доказів і т.д.

Для чого це треба? Для кількох моментів:

- Психологічного тиску на Вашого кривдника

- Збір інформації в основній справі

- Збір доказів для основної справи

- Проведення безкоштовних експертиз

- Обмеження виїзду кривдника за кордон

- Відсторонення від посади і обов'язків

-подать позов до суду без держмита

- Обмеження волі кривдника

- Формування негативного іміджу

- Тримати в страху кривдника перед можливістю потрапити до в'язниці

- Змусити людину подумати і схаменутися, освіжитися

Наприклад, найпростіший приклад:

У вас взяли в борг гроші без розписки і не віддають. Як бути? До суду йти ні з чим? Бітами - не можна, посадять за падалиця! Тоді вихід через відкриття кримінального провадження по боржнику, допит свідків, які знають, виділи або навіть чули, що у Вас ця людина взяла в борг - приймається все по закону, допит самого боржника тут 99% в відмова не йдуть, психіка слабенька і соврут - ще одна стаття. У Вас же свідки дали свідчення. І по наших клопотаннях витребувані - телефонні дзвінки між Вами, все листування по смс, електронкою, вайберу, скайпу долучені до справи. Відпиратися безглуздо. Таким чином боржник при допиті визнає борг і у Вас вже є документ - протокол допиту з яким можна стягнути заборгованість, а до цього тільки слова. Як відомо «слово до справи не пришиєш», а тут слова записані в протокол допиту і вже підписані, що й треба було довести.

Крім цього відкриття кримінального провадження дає можливість подати позов до суду без держмита, накласти арешт на майно, витребувати різні докази, а кривдникові подумати де гроші дів, де взяти, щоб віддати да б в «темницю не потрапити в".

Це тільки один із прикладів. Насправді все серйозніше і в залежності від ситуації толк від цього є. Вашу ситуацію розглянемо при зустрічі, заодно і тактику запропонуємо.

Адвокат детективного агентства зробить повний юридичний супроводу цього процесу відповідно до ЗУ «Про адвокатуру», «Кримінально-процесуального кодексу», конституції України, так щоб у Вас все «ОК».

закрить
Введіть Ваше ім'я:
Телефон:
E-mail:

Запитання адвокату