detektivnoe-agenstvo-sherlok-holms.kiev.ua
+38 068 189 68 68
sherlok.holms.kiev@gmail.com

Виїзд до клієнта в Сізо на Зону

Виїзд до клієнта в Сізо «на Зону» детектива, адвоката для зустрічі, побачення, консультації, передачі інформації, підписання документів, довіреності та просто передачі конфіденційної інформації.

Винна людина чи ні, це не важливо, але Конституція України гарантує всім право на адвоката, юридичну допомогу. У нас, я думаю, в країні «сяде» більше невинних ніж винних, просто вчасно не отримали допомогу адвоката, а приватний детектив не зібрав доказової бази для виправдання. Але найчастіше «сядуть» ті, хто піддався на вмовляння слідчого «зізнатися», «підписати» і типу нічого не буде ... Як говорить прислів'я «щиросердне зізнання полегшує вину, але збільшує термін».

Детектив, адвокат може допомогти тим, хто знаходитися в Сізо - надати потрібну якісну юридичну допомогу щоб покинути цю територію і не піти «на зону». Збір доказів у кримінальній виробництву, консультація підозрюваного, підсудного при особистих зустрічах, розробка тактики захисту безпосередньо з самим обвинуваченим, це те, що потрібно для самого підозрюваного і успішного завершення справи.

Родичі, виправте ситуацію і допоможіть тому, хто в «СІЗО» або «на ЗОНІ», не лінуйтеся і не тисніть на допомогу близької людини. При правильному підході до кримінального переслідування виправдати можна практично будь-якого або, принаймні, зменшити термін або перевести на умовний термін.

Тим, хто вже «на зоні» теж можна допомогти - це перегляд вироку за нововиявленими обставинами. Для цього потрібно ознайомитися з матеріалами справи, переговорити з укладеним, встановити «де собака закрита» або де точно «фабула» ментовська, оскаржити цей факт в іншому судовому провадженні і якщо буде в ланцюжку доведена хоч одна брехня або «фабула» - справа піде на перегляд по знову відкритим обставинам, а там, в суді і розвалити его можна або відправити на додаткові розслідування, там воно саме розвалитися, працювати в слідстві зараз нікому, а тим часом можна вийти на «підписку». Це все цілком реально на 99% при бажанні і, звичайно, фінансування. Свобода грошей коштує, тут хоч як крути. Але свобода дорожча за гроші, це знає хто «сидів» ...

Якщо хочете на волі Ви або Ваш родич, близькі, знайомі і навіть «подільники» - приходьте, «розвалимо» справу і буде Вам свобода, а не зона або СІЗО ..

Детективне агентство «Шерлок Холмс», приватний детектив, адвокат високого класу може допомогти тому, хто вже «сидить» або може сісти, головне Ваше бажання. Заходьте якщо що!

закрить
Введіть Ваше ім'я:
Телефон:
E-mail:

Запитання адвокату