detektivnoe-agenstvo-sherlok-holms.kiev.ua
+38 068 189 68 68
sherlok.holms.kiev@gmail.com

Висновок по всім видам експертиз

Висновок по всім видам експертиз безкоштовно, швидко, якісно, ​​збір матеріалу для експертиз робить Детективне агентство «Шерлок Холмс», приватний детектив на вищому рівні.

Іноді від правильних висновків по експертизам залежить успіх справи, свобода людини, відшкодування шкоди, заохочення або повернення боргу, повернення грошей, повернення товару.

Підробка підписів, підробка печаток, підробка документів - це далеко не весь перелік шахрайства. Для того, щоб довести свою правоту - без висновку експерта, без проведення експертизи не обійтися.

висновок експерта

Висновок експерта, висновки експерта точно вплинуть на результат справи в кримінальному, цивільному, адміністративному і господарському процесі. Суддя не експерт і знати все не може, для цього є експерти і суди, слідчі обов'язково беруть до уваги висновок експерта, комісійна експертиза КПК - при необхідності або, навіть, повторна експертиза.

Висновки судового експерта обов'язково врахуються як на досудовому слідстві, так і під час розгляду справи в суді. Види висновків експертів в кримінальному процесі - їх багато, а висновку експерта як доказ у кримінальному процесі - це дуже важливо, якщо не вирішальний момент в кримінальному провадженні. Висновок судового експерта обов'язково вплине на рішення або вирок суду, на хід досудового слідства. Експертиза - це дуже і дуже важливо!

І тепер до головного!

Чим може допомогти детективне агентство Шерлок Холмс, якщо експертизу робить експерт? Безконтрольна експертиза - непотрібна експертиза або толку від неї буде мало це точно! Чому? Чи не будуть поставлені всі важливі для Вас запитання експерту, чи не буде досліджений потрібний матеріал і т.д. І приватний детектив, адвокат, Ваш законний представник може Вам допомогти щоб

- Експерту було поставлено потрібні питання для досліджень;

- Було досліджено експертизою все, що Вам вигідно і потрібно;

- При необхідності оскаржити висновки експерта

- Домогтися призначення повторної експертизи, іншими експертами, інший експертною організацією

- Буде забезпечена перевірка і оцінка висновків експерта

- Інші дії.

Пустіть експертизу на самоплив - справа програєте - це перевірено роками. Якщо експертизу самому не робити, то контролювати потрібно і оскаржувати в разі потреби, заявляти повторні і т.д.

Збір матеріалу для експертизи і використання в майбутньому у вигляді доказів - ось чим потрібно займатися на самому початку, щоб в майбутньому було «чим крити» і мати «право голосу». Ніхто Вам не заважає провести незалежну експертизу. Як провести незалежну експертизу безкоштовно - знає приватний детектив. Приходьте на консультацію - дізнаєтеся і Ви. А також отримаєте відповіді на такі питання: де провести почеркознавчу експертизу і що для цього потрібно. Заходьте, дізнаєтеся, тут комплекс потрібен для перемоги.

закрить
Введіть Ваше ім'я:
Телефон:
E-mail:

Запитання адвокату