detektivnoe-agenstvo-sherlok-holms.kiev.ua
+38 068 189 68 68
sherlok.holms.kiev@gmail.com

Перегляд справи у зв'язку з нововиявленими обставинами

Перший раз у раз «профукали», підвів безглуздий адвокат або вирішили обійтися взагалі без юридичної допомоги і як наслідок - рішення суду не на Вашу користь? З ким не буває? Але ще не все втрачено! Законодавство передбачає перегляд справи за нововиявленими обставинами або перегляд вироку за нововиявленими обставинами, перегляд заочного рішення суду - якщо Ви не знали про слухання справи в суді.

Приватний детектив детективного агентства Шерлок Холмс забезпечить перегляд справи за нововиявленими що відкрився обставинам, перегляд заочного рішення суду, перегляд вироку суду у кримінальній дулі.

Як розглянути справу по знову отрившемся обставинам?

Як розглянути справу по знову отрившемся обставинам? Це залежить від обставин справи і напрямки - цивільне, адміністративне, господарське або кримінальний процес. Все залежить від того, що в справі бути і хто, де, що «нахалтурілі», коли справа «злили». Загалом методика наступна: знайомимося з матеріалами справи в архіві суду, фотографуємо все без винятків, знайомимося з доказами, роздрукуємо точно такий екземпляр, вивчаємо, показуємо клієнтові де підписи не його або документи не правильні, хто, що, де збрехав. Якщо в якомусь документі підпис не клієнта (це часто зустрічається), подаємо позов до суду про визнання недійсним такого документа. У процесі слухання заявляємо про проведення почеркознавчої експертизи, експерт підтверджує, справа виграємо, визнаємо один або кілька документів недійсними га яких обгрунтовувалися докази в уже програв справі. Тоді подаємо на протязі 2 місяців заяву про перегляд рішення суду за нововиявленими обставинами і справа починає розглядатися спочатку, відгукується виконавчий лист, знімається арешт виконавчою службою. І тут Ви направляєте ситуацію з професійним адвокатом, детективом, використовуючи послуги приватного детективного агентства «Шерлок Холмс» і повірте, немає свідомо програних справ, є тільки неправильний підхід до справи, байдуже ставлення самого клієнта до справи, економія на послугах адвока та чи послуги детектива . Хочете собі гірше - займайтеся самі або знайдіть дешеві юридичні послуги. Хочете собі допомогти і не програти справу - звертайтеся до професіоналів, детективних агентств Києва, справу буде переглянуто і рішення суду може бути зовсім іншим.

закрить
Введіть Ваше ім'я:
Телефон:
E-mail:

Запитання адвокату