detektivnoe-agenstvo-sherlok-holms.kiev.ua
+38 068 189 68 68
sherlok.holms.kiev@gmail.com

Захист права власності

Захист інтелектуальної власності від «анексії», «отжима», нелегального продажу без Вас.

Якщо у Вас щось є і не дай-Бог погано лежить, знайдуться «збирачі» халяви і можуть віджати або «анексувати» Ваше майно, нажите непосильною працею за багато років. Проти шахраїв-професіоналів звичайні методи (стандартні) не працюють.

Куплять, підроблений паспорт, по ньому дадуть доручення на бомжа, цигана, людини присмерти, якому втрачати нічого, за дорученням продадуть майно, корпоративні права, швиденько ще раз перепродадуть. «Прокладка» ліквідується і пред'явити позов повернути майно «по ланцюжку» буде нікому, і «плакали Ваші грошики». Ваше майно нажитий непосильною працею - «квартири три», дачі - теж три, яхта -три все як і легендарного «Шпака». Тут теж стіночку відсунутий і назад поставлять або не поставлять, це вже неважливо, за стінкою все одно нічого не залишиться.

З огляду на той факт, що Міністерство Юстиції України дозволив дуже особистим, далеким від чесності суб'єктам реєструвати права власності на майно, ніякі навіть штучні арешти Вам не допоможуть. О третій годині ночі знімуть арешт, за годину зроблять відчуження майна, арешт відновите все, потім ходи, доводь що там не "лох", а з спритністю нашої поліції знайти кінці - пропаща справа. Пороги будуть зламані, а нотаріуса або іншого реєстратора, як потім з'ясується - не буде в Україні, так що крайніх Ви навряд чи знайдете.

Детективне агентство Шерлок Холмс, приватний детектив допоможе Вам, що б заборони права власності, захист інтелектуальної власності була гарантована на 99.9%. 0.1% залишаємо за Вами, як поправку на те, що Ви щось не повідомили і приватний детектив не зміг врахувати всі моменти, таке на жаль буває з вини клієнта, щось забув, щось не додав, кому-то коли -то давав доручення на управління, розпорядження майном і не анулював її, таке буває, з цього для повного захисту Вам потрібен детектив і штат юристів, адвокатів - професіоналів, яке має детективне агентство Шерлок Холмс і знає толк у своїй справі. Чому у Вас нічого не віджали, що не анексували, не вкрали - захистіть це, а то повернення буде дорожче коштувати, і не факт що Вам хтось щось поверне. Потім буде пізно.

Як ми це робимо - це інформація не для всіх вух, приходьте дізнаєтеся.

закрить
Введіть Ваше ім'я:
Телефон:
E-mail:

Запитання адвокату