detektivnoe-agenstvo-sherlok-holms.kiev.ua
+38 068 189 68 68
sherlok.holms.kiev@gmail.com

Приватний детектив

Приватний детектив і детективне агентство «Шерлок Холмс» повідомляють Вам допомогти словом і ділом. Новий вид послуг приватних детективів в Україні до кінця не відрегульований. Верховною радою прийнято 16.04.2016 тільки в першій частині, але це вже краще, ніж нічого. Фактично послуги приватних детективів, послуги детективного агентства - це ті ж юридичні послуги, послуги адвокатів, послуги експертів, професіоналів розшукової справи, професіоналів юридичних послуг, хто б що не писав на сторінках сайту.

Приватний детектив використовує ті ж закони України, тільки більш професійно, все як у приватному бізнесі. Якщо працюєш на себе - повинен бути професіоналом своєї ремесла.

Різні детективні агентства вважають за краще досить схожі детективні послуги, все як під копірку ... подружня зрада ... і т.д. Послуги приватного детектива детективного агентства «Шерлок Холмс» відрізняються від інших в корені і по суті. Одразу попереджаємо - ми не займаємося тим, що інші:

- «Кабелів і блідий» не шукаємо, за ними не стежимо, це буде робитися ті, хто більш серйозного робити не може;

- По любовним трикутниках це не до нас;

- Телефони, тварин не шукаємо;

- Битовуху не займаємося, є інші;

- Прослуховуванням, жучками, детекторами брехні - не займаємося, це не серйозні заняття і час витрачати професіоналам - не годиться;

- Стеження за об'єктом - це не до нас. Навіщо за ними стежити, вони самі прийдуть з пункту А в пункт Б. Спостереження - вимивання грошей з клієнта, а толку з цієї послуги ніякого;

- Не займаємося і інший різної дрібної нісенітницею. Основні послуги детективного агентства на сторінках сайту.

Ми робимо те, що інші не можуть зробити професійно, як це робить детективне агентство «Шерлок Холмс» через відсутність навичок, кмітливості, бажання, відсутність практики і навичок. А все тому що персонал у нас не з ментів або силовиків, а ті, що всю Життя «по інший бік барикад» від ментів, тому і толку більше.

закрить
Введіть Ваше ім'я:
Телефон:
E-mail:

Запитання адвокату