detektivnoe-agenstvo-sherlok-holms.kiev.ua
+38 068 189 68 68
sherlok.holms.kiev@gmail.com

Адвокатура України

Адвокатура в Україні - в порівнянні зі своїм опонентом прокуратурою, практично безправна. Але також слід зазначити, що при певному професійному підході, адвокати все ж можуть допомагати людям, в їх боротьбі з цією ідіотською системою українського беззаконня. Ось чому, при наявності будь-яких юридичних проблем, обов'язково слід задатися пошуком відповідного адвоката.

Відповідно до соцопитувань, 60% українців так чи інакше, доводилося контактувати з нашої «судовою системою». З них понад 80% - користувалися послугами адвокатів чи юристів. Судові тяжби, за яким би приводу вони не проводилися - це завжди нерви, втрачений час і, звичайно, чималі витрати. Від того, яку тактику і стратегію, ви виберете у справі, послугами яких адвокатів чи юристів будете користуватися, багато в чому залежить успіх всієї справи. Сьогодні в інтернеті широко пропонуються послуги адвокатів, які мають різну спеціалізацію, кваліфікацію і досвід. Будь-який з них намагатиметься переконати вас в тому, що саме до нього слід звернутися для представлення інтересів в суді. Однак за переконливою промовою може ховатися як справжній профі, дійсно здатний допомогти в суді, так і некваліфікований і непорядний юрист.

Якщо ви бажаєте, щоб представництво ваших інтересів в суді здійснювалося на гідному рівні, вам доведеться самому проаналізувати всю доступну інформацію про адвоката - в іншому випадку ви ризикуєте залишитися на суді без захисника. У цій статті ми постараємося дати деякі основні поради, які допоможуть вам у вашому нелегкому виборі адвоката.

Порада № 1

Адвокат, пропонований слідчим, для вас не годиться.

Слідчий може скільки завгодно говорити про те, що рекомендований їм адвокат є найкращим вибором для вас, але, насправді, він є найкращим вибором для слідчого. Такий захисник постарається створювати якомога менше проблем своєму протеже.

Порада № 2

Уникайте адвокатів, представництво яких знаходиться на території суду.

Ситуація аналогічна: суд є дуже вигідним місцем для адвоката, і він постарається створювати для суду мінімум труднощів, щоб не втратити комфортних умов праці.

Порада «№ 3

Безкоштовний адвокат - зазвичай поганий адвокат.

Згідно із законом вам зобов'язані надати безкоштовного адвоката. Однак такий адвокат не зацікавлений в успішному результаті даної справи, оскільки його гонорар складе зовсім смішну суму, яку він до того ж отримає дуже нескоро.

Порада № 4

Хороший адвокат дешевим не буває.

Адвокат як правило завжди доріг, а хороший адвокат доріг подвійно. Висока вартість юридичних послуг визначається ринковою кон'юнктурою, а також самою сутністю діяльності адвоката, від роботи якого часто залежить свобода людини. Тому постарайтеся не поскупитися на такий гонорар - але з розумом, контролюючи і мінімізуючи свої витрати на адвоката, шляхом поетапних оплат за конкретні послуги адвоката.

Порада № 5

Хороший адвокат і модний адвокат - різні речі.

На суді особливості світського життя адвоката і рівень його популярності не грає ніякої ролі. І навіть навпаки, може бути сприйнятий «в багнети». У суді головне завдання адвоката полягає в тому, що він повинен вам допомогти, не дати обдурити вас постати перед суддею чи протилежній стороні, зроблені вашим захисником і наведені ним докази, засновані на детальному знанні законів і матеріалів справи. Якщо ж адвокат не сходить з телеекранів, сторінок журналів про модні «тусовках», подумайте - де такий захисник знайде час на роботу у вашій справі?

Порада № 6

Не довіряйте гучним титулам.

Адвокатське об'єднання може мати будь-які титули і як завгодно гарну репутацію, але це нічого не означає. Адвокати об'єднуються в різні освіти не за професіоналізмом або досвіду, а за зовсім неважливим для підзахисного критеріям, наприклад, за місцем проживання або родинними зв'язками. Ваші інтереси в суді представлятиме не адвокатське об'єднання, а конкретна людина і саме його професіоналізм, репутацію і порядність слід перевіряти.

Порада № 7

Адвокат повинен вміти будувати тактику захисту і складати хороші процесуальні документи

При зустрічі попросіть адвоката розповісти про свою практику, дізнайтеся чим він пишається, які справи вів, яких результатів він досягав, постарайтеся перевірити його розповіді через реєстр судових рішень, будь-яких спільних знайомих. Постарайтеся зрозуміти як мислить адвокат, чи вміє він грамотно і точно висловлювати свої думки, вживати правильні мовні звороти і уникати розмовних виразів, слів-паразитів і, звичайно, ненормативної лексики.

Порада № 8

Уникайте адвокатів, які гарантують успіх.

Адвокат не може дати гарантію на перемогу в суді - він не контролює процес і не приймає рішень. Вердикт суду залежить від безлічі факторів і велика частина з них очевидна не підконтрольна адвокату. Тому досвідчений фахівець, навіть будучи впевнений в успіху справи, ніколи не стане заявляти про це категорично.

Порада № 9

Робіть вибір адвоката, як мінімум з 3-х претендентів.

Ніколи не приймайте швидких рішень, як мінімум переговорите з 3-4 адвокатами, візьміть тайм-аут і тільки на наступний день прийміть рішення про вибір конкретного адвоката.

Порада № 10

Не слухайте поради своїх знайомих по вибору адвоката

Запам'ятайте, ваші знайомі, якщо вони не юристи, не можуть бути радниками в питанні вибору адвоката. Запам'ятайте приймати поради у виборі конкретного адвоката, можна тільки від знайомих юристів.

закрить
Введіть Ваше ім'я:
Телефон:
E-mail:

Запитання адвокату