detektivnoe-agenstvo-sherlok-holms.kiev.ua
+38 068 189 68 68
sherlok.holms.kiev@gmail.com

Як забрати гроші з банку

Як забрати гроші з банку швидко та не дорого, повернути депозитний вклад з проблемного банку? Телефонуйте і наш юрист по спорах з банками зробить все професійно. Ми займаємось поверненням депозитів з кризи 2008 року, тому знаємо і вміємо в цьому напрямку все.

   Повернення депозиту з банку через суд – найкоротший шлях до своїх коштів.

   Навіщо це треба робити терміново?

   Поняття депозиту наведено в Постанові НБУ від 03.12.2003 року за № 516, де визначено, що: вклад (депозит) - це грошові кошти в готівковій або безготівковій формі у валюті України або в іноземній валюті або банківські метали, які банк прийняв від вкладника або які надійшли для вкладника на договірних засадах на визначений строк зберігання чи без зазначення такого строку (під процент або дохід в іншій формі) і підлягають виплаті вкладнику відповідно до законодавства України та умов договору.

   Тобто вкладник добровільно, на договірних засадах надає банківській установі свої кошти для використання, за це банк нараховує на ці кошти, відсотки або дохід в іншій формі. Згідно законодавства України вкладник може в будь який час повернути свої кошти, звернувшись до установи банку, але на практиці все виглядає не завжди так. Наприклад банк може бути визнаним неплатоспроможним, може бути прийнята будь яка Постанова КМУ або НБУ про відстрочку виплат, НБУ може віднести банк до категорії проблемних, а рішення Національного банку України про віднесення банку до категорії проблемного є банківською таємницею. Тому в разі несвоєчасного повернення вам депозиту ви навіть не будете знати про небезпеку яка вас чекає в подальшому. Так потім в разі віднесення банку до категорії неплатоспроможних, клієнт не зможе отримати свої кошти, а потім в разі якщо сума вкладу перевищує 200 тисяч гривень, то клієнт не зможе отримати суму яка була більшою ніж 200 тисяч гривен. Більш того, якщо банк не є учасником Фонду гарантії та відшкодування коштів за вкладами вкладник може не отримати зовсім нічого. Тому в разі виникнення проблем в банку з виплатою депозиту або процентів, або якщо ви дізнались про так проблеми від друзів та знайомих треба терміново звертатися до фахівців з питанням повернення депозиту, в інакшому випадку ви можете залишитись без своїх коштів.

   Чому грошей всім не вистачить?

   Виплата заощаджень клієнтам проблемного банку здійснюється Фондом гарантування вкладів. Виконання зобов’язань Фонду перед вкладниками здійснюється Фондом з дотриманням вимог щодо найменших витрат Фонду та збитків для вкладників у спосіб, визначений цим Законом, у тому числі шляхом передачі активів і зобов’язань банку приймаючому банку, продажу банку, створення перехідного банку протягом дії тимчасової адміністрації або виплати відшкодування вкладникам після ухвалення рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації банку. Тобто виплати будуть проводитись після продажу активів банку, будівель, та іншого, а також створенням перехідного періоду. За цей час вклад знеціниться, а отримаєте ви не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами.

   Тобто всі свої гроші отримають не всі. Якщо активів банку не вистачить всім для погашення зобов’язань, то сума виплат не буде перевищувати граничного мінімуму, який може постійно мінятися, а враховуючі положення в державі, можна з упевненістю сказати що мінятися сума буде не в бік збільшення. Наприклад, якщо ви взимку поклали 20 тисяч доларів США, то в разу повернення по курсу 1 до 8 ви отримали б 16 тисяч гривень. Тобто всі свої кошти. Восени курс 1 до 13, тобто вам повинні повернути 260 тисяч, а повернуть тільки 200 тисяч гривень, за які ви купите приблизно біля 15 тисяч доларів. Нескладно порахувати, що ви загубили 5 тисяч доларів, не враховуючі відсотків які вам повинні були нарахувати та виплатити. От така проста математика. Але якщо сума вкладу була більшою то і загубите ви більше.

   Коли утруднюється процес повернення депозиту?

   Труднощі виникають при фінансових проблемах в банку. Так спочатку затягується процес виплати відсотків, потім по невідомим причинам не видають депозит, а вже на останок банк визнається неплатоспроможним та ліквідується.

   Для клієнта труднощі утворюються з моменту призначення тимчасової адміністрації. Клієнту не повертають процентів та депозиту, в зв’язку з мораторієм. Відповідно до ст.ст. 75, 85 Закону України "Про банки і банківську діяльність" Національний банк зобов'язаний призначити тимчасову адміністрацію у разі істотної загрози платоспроможності банку. Ступінь та розмір "суттєвості" таких загроз на нормативному рівні не визначений, тому в цьому питанні, судячи з усього, все лежить на совісті Національного банку України. У свою чергу, термін повноважень тимчасової адміністрації не може перевищувати одного року з дня її призначення, а дія мораторію - 6 місяців. Нескладно спрогнозувати ситуацію, коли багато вкладників протягом півроку будуть чути від своїх банків приблизно одну і ту ж фразу: «Нічого не можемо зробити, тимчасовою адміністрацією запроваджено мораторій».

   В даному випадку отримати свої кошти клієнт зможе тільки по рішеню суду. Треба розуміти, що звертатися до суду краще раніше, ще до призначення тимчасової адміністрації. Чім скоріше клієнт банку звернеться до суду тим більше у нього шансів отримати свій депозит.

   Порядок дії повернення депозиту якщо не має тимчасової адміністрації.

   Треба запам’ятати саме головне - спілкуватися з банком потрібно на сам перед тільки письмово, і в ніякому разі не усно. Потім ваші слова нічим буде доказати, а працівники банку повідомлять, що бачать вас вперше.

   Якщо банк працює в звичайному режимі, треба звернутися до банку з письмовою заявою про повернення депозиту. Якщо отримаєте відмову, потрібно як найскоріше звертатися до суду. За договором банківського вкладу, незалежно від його виду, банк зобов'язаний видати вклад або його частину на першу вимогу вкладника, крім вкладів, зроблених юридичними особами на інших умовах повернення, які встановлені договором. Умова договору про відмову від права на одержання вкладу на першу вимогу є нікчемною. Тому звернення до суду, в разі відмови буде мати позитивні наслідки для клієнта банку, головне не втратити часу.

   Порядок дії якщо є тимчасова адміністрація.

   Главою 15 Закону України "Про банки і банківську діяльність" від 07.12.2000 р. Регулюється, робота тимчасової адміністрації. Згідно ст.. 85 даного Закону НБУ має право на шість місяців ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів, під час діяльності тимчасової адміністрації. У такому випадку, щоб повернути свій депозит, клієнт банку згідно зі ст. 512-514 Цивільного кодексу України можете поступитися правом вимоги депозиту іншій особі, наприклад вашим друзям чи родичам. Тоді на нього не буде розповсюджуватися дія мораторію. Мораторій на задоволення вимог кредиторів поширюється на зобов’язання, строки виконання яких настали до призначення тимчасової адміністрації. Мораторій не поширюється на обслуговування поточних операцій, здійснюваних тимчасовим адміністратором, на вимоги щодо виплати зарплати, аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної здоров’ю громадян, авторської винагороди, а також на задоволення вимог кредиторів, що виникли в зв’язку із зобов’язаннями банку під час здійснення тимчасової адміністрації банку .

   Чому потрібно звертатися за юридичною допомогою до адвокатів та юристів?

   При неповерненні депозиту існує велика загроза залишитись без грошей взагалі. Так людина може пропустити строки оскарження та подачі позову.

   Навіть якщо самостійно зерниться до суду, то кожна помилка в позовній заяві буде не на користь позивача, не фахівець не зможе швидко зреагувати в суді та надати відповіді на запитання судді та представника банку. Не правильно оформлений запит, заява та інші документи будуть трактуватись судом не на користь позивача, тому доказати свою правоту та право на повернення грошей буде вкрай важко. При прийнятті судом рішення не на користь кредитора, позбавить його в подальшому повернути свої кошти взагалі.

   Чому наша компанія це робить краще за інших?

   Наша компанія працює не перший рік на ринку юридичних послуг. В компанії працюють провідні фахівці з різних напрямків права. Компанія має гнучкий підхід до кожного клієнта, кожна справа розглядається колективом фахівців, юристів, економістів, фінансистів. Позитивні відгуки клієнтів компанії та провідних фахівців свідчать про те, що компанія має великі досягнення в захисті прав та інтересів своїх клієнтів. Відсоток виграних справ в суді компанією дорівнює майже 100 процентів. Ми працюємо на перемогу. В нашій компанії вас вислухають, приймуть всі необхідні заходи для захисту ваших інтересів, та доведуть справу до перемоги.

   Оплативши невелику вартість послуг компанії ви залишите собі ваш депозит в повному обсязі.

   Не користуйтесь пропозиціями тих, хто під банком, пропропонує повернути депозит за винагороду в 40% від суми депозиту, залишитесь без Грошей та депозиту. Бережіть свій час та нерви.

Як повернути депозит

Як повернути депозит з банку

Як повернути депозит захід комбанку

Як повернути депозит з кредитної спілки

Як повернути вклад

Як повернути депозитний вклад

Як забрати депозит з ваб банку

Як повернути банківський депозит

Як забрати депозит з банку

Як забрати депозит

Як забрати депозит з брокбізнесбанку

Як забрати депозит з банку Форум

Як забрати депозит з захід інкомбанку

Як забрати депозит з Приватбанку

Як забрати свій депозит

Як забрати депозит з ощадбанку

Як забрати вклад з ощадбанку

закрить
Введіть Ваше ім'я:
Телефон:
E-mail:

Запитання адвокату